Dodaj tu swój tekst nagłówka

Prowadzimy bezpłatne konsultacje u Klienta.
Zapraszamy do współpracy

OGRÓD EXPERT

Dla klientów indywidualnych & biznesowych

Ofertę kierujemy zarówno do firm, instytucji, developerów, zarządców nieruchomości jak i właścicieli ogrodów przydomowych. Tworzymy zieleń na miarę Waszych oczekiwań, dbając o jakość, funkcjonalność oraz estetykę.

01

  • Mamy doświadczenie
Od 2009 roku zrealizowaliśmy setki projektów i wykonaliśmy tysiące zadań. Fachowość, która za tym stoi postawiła firmę na pozycji lidera branży ogrodniczej w regionie.

02

  • Jakość to podstawa
Podczas realizacji nasi niezawodni pracownicy zawsze wykorzystują najwyższej jakości materiały. Do zadań podchodzimy indywidualnie szukając najlepszych możliwości.

03

  • Znamy trendy
Śledzimy i tworzymy trendy, bierzemy udział w targach, szukamy innowacyjnych rozwiązań. Ogrodnictwo rozwija się nieustannie, wiec my również,
razem z nim!

O FIRMIE

Ogród Expert to ambitny i kreatywny zespół ludzi którzy nieustannie poszerzają swą wiedzę i umiejętności z zakresu nowoczesnych rozwiązań branżowych. Ogrodnictwem zajmujemy się ponad 10 lat i właśnie to doświadczenie pozwala zagwarantować naszym klientom usługi na tak wysokim poziomie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zlecenia realizujemy solidnie oraz z pasją.

Mamy doświadczenie. Mamy pomysły. Potrzebujemy tylko Twojego zaufania.

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków