Szafy i garderoby

Dostosowane do potrzeb Klienta

Dobrze zaprojektowane i wykonane szafy

Żyjemy w czasach, gdzie wszystko można zabudować w tym także ubrania. Tutaj powstaje koncepcja szafy. Można kupić “szybką” szafę  i za 2 lata wymienić na kolejną nową ­ jest to świetny sposób na trzymanie się światowych trendów.

Lub można skorzystać z zabudowy renomowanej marki, która swoją solidnością i niezawodnością systemów przesuwnych cieszy się już ponad 15 lat. W tym wypadku jesteśmy skazani lekko na 10 lat oglądania jednego mebla.

Na szczęscie nie koniecznie, ponieważ drzwi przesuwne można wymienić kiedy nam się znudzą. Wnętrze szafy można dowolnie samemu zmieniać jeśli coś nam się nie zmieści (opcja wnętrza z wykorzystaniem zabudowy z profili alu), bądź w prosty sposób dołożyć czy usunąć półkę, drążek, lub inny element konstrukcyjny.

Do wykonania drzwi dostępna jest szeroka gama “rączek” aluminiowych, których wzornictwo pasuje do stylu nowoczesnego jak również klasycznego. Wypełnieniem może być dowolny materiał o grubości od 4 do 10mm. Istnieje możliwość dzielenia skrzydeł w dowolnym miejscu, oraz w dowolnej ilości (wynikającej z możliwości technologicznych) za pomocą aluminiowych szprosów. Drzwi mogą przesuwać się po torach jezdnych na przemian, mogą składać się w harmonijkę, rozwierać się na pomieszczenie, bądź chować w ścianie. Technologia pozwala na wykonanie skrzydeł ściętych pod dowolnym kątem jeśli jest potrzeba zabudowania wnęki na poddaszu. 

To co wyróżnia markę ASTIN to:

Wykończenia

Profili pionowych szczotkowane i polerowane

Folie

Możliwość pokrycia profili folią drewnopodobną w szerokiej gamie kolorystycznej

Klips

Klips toru dolnego

Zaślepki

Duża gama zaślepek torów dolnych i górnych wykonanych z aluminium anodowanego na kolor profili

Do skosów

Nowatorski system do drzwi skośnych (używanych na poddaszach)

Zamki

Funkcjonalny i estetyczny zamek do drzwi przesuwnych

Cichy domyk

System cichego domyku zwiększający komfort i bezpieczeństwo użytkowania drzwi

Szafy dostosowane do Ciebie

Jeśli nie słyszeli Państwo o marce ASTIN to polecam poszperać w internecie. Na rynku jest sporo producentów systemów do zabudowy szaf. My poznaliśmy wszystkich i naszym wyborem jest ASTIN.
ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dane kontaktowe:

Stolarnia:

ul. Liliowa 29, 32-620 Brzeszcze

Ekspozycja stała:

ul. Wypoczynkowa 74 32-626 Zasole (w pasażu sklepu Społem)