PROGRAM MONITORUJĄCY

Przejmij kontrolę nad telefonem

Dziecka | Partnera | Pracownika

Dzięki aplikacji MobileSpy możesz śledzić telefon z dowolnego miejsca na świecie

Aplikacja MobieSpy

Najlepsze oprogramowanie szpiegujące do monitorowania dla telefonów i komputerów. Oprogramowanie pozwala rodzicom monitorować wiadomości tekstowe, połączenia, lokalizację GPS, historię, WhatsApp, Facebook oraz wiele innych aplikacji.

Co możesz MONITOROWAĆ dzięki MobileSpy

SPRAWDŹ CO ROBI TWOJE DZIECKO

Monitoring połączeń

Monitoring wiadomości

WhatsApp | Facebook

Lokalizacja GPS

Dostęp do zdjęć

Przeglądanie www

Dostęp do GMAIL

Nagrywanie połaczeń

Profesjonalne rozwiązanie stworzone z myślą o kontroli rodzicielskiej

APLIKACJA JEST KOMPATYBILNA Z:

iOS

macOS

Android

Windows

Kontrola dziecka

Aplikacja pozwoli Państwu na monitorowanie telefonu dziecka. Dzięki MobileSpy będą Państwo mogli sprawdzić w jakim celu dzieci używają telefonów oraz będą Państwo mogli zapobiec młodzieńczym pokusą typu alkohol, narkotyki i treści pornograficzne. Już dziś możesz mieć pełną kontrolę.

Kontrola pracownika

MobileSpy pozwoli Państwu kontrolować lojalność pracowników oraz wychwycić ich nieuczciwe zachowania. Nie pozwól by pracownik Cię oszukiwał i okradał.

Podejrzenie o zdradę

Sprawdź wiarygodność swojego partnera. Ukrywanie telefonu, potajemne pisanie sms’ów, wychodzenie na rozmowy to częste symptomy zdrady. Z MobileSPY poznasz prawdę. Dzięki naszej aplikacji będziesz w stanie sprawdzić z kim i w jakich celach kontaktuje się Twój partner. Przestań się zamartwiać, dowiedz się co dzieje się w Twoim związku.
Close Menu
×
×

Koszyk