APLIKACJA DO

Kontroli Telefonu

Aplikacja SpyONE zdalnie monitoruje telefon Twojego dziecka, pracownika, czy partnera. Jeśli masz podejrzenia, że w Twoim związku dzieję się coś złego? Nie czekaj - zainstaluj SpyONE już dziś.

Czy wiesz, że dzięki aplikacji do monitorowania telefonu SpyONE, będziesz mógł:

Z łatwością kontrolować telefon dziecka

Sprawdzisz aktywność monitorowanego telefonu w internecie

Zdalnie kontrolować telefon z specjalnie przygotowanego panelu w formie strony internetowej.

Sprawdzić aktualną lokalizację, a także historię odwiedzanych miejsc.

Wybór licencji

Wybierz i kup odpowiedni pakiet SpyONE. Aplikacje różnią się od siebie funkcjami i określonym czasem licencji.

Instalacja aplikacji

Zainstaluj aplikację SpyONE na telefonie komórkowym, który chcesz monitorować.

Zaloguj się

Zaloguj się do panelu Online aplikacji SpyONE i rozpocznij śledzenie aktywności użytkownika.

Wybierz i kup pakiet

WYBIERZ NAJLEPSZĄ OPCJĘ DLA SIEBIE

Możliwości KONTROLI jakie daje SpyOne

SPRAWDŹ CO ROBI TWOJE DZIECKO | PARTNER | PRACOWNIK

Monitoring połączeń

Monitoring sms-ów

WhatsApp | Facebook

Lokalizacja GPS

Dostęp do zdjęć

Przeglądanie www

Dostęp do GMAIL

Nagrywanie połaczeń

Prezentacja produkty

SPRAWDŹ CO ROBI TWOJE DZIECKO | PARTNER | PRACOWNIK

Najczęściej zadawane pytania

CO WARTO WIEDZIEĆ O SPY ONE?

SpyONE zbiera dane z urządzenia i wysyła je do Panelu sterowania, do którego można uzyskać dostęp z dowolnej przeglądarki internetowej. Aby rozpocząć korzystanie z SpyONE™, musisz sprawdzić kompatybilność urządzenia, które chcesz monitorować, wybrać plan subskrypcji i kontynuować zakup. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z loginem i hasłem do osobistego panelu sterowania. Zaloguj się do swojego maila podanego przy zakupie, aby znaleźć instrukcje instalacji. Aby zainstalować aplikację SpyONE™, musisz mieć pełny, autoryzowany fizyczny dostęp do urządzenia docelowego. Uruchom przeglądarkę docelowego telefonu komórkowego, wpisz link do pobrania aplikacji SpyONE™ i kontynuuj instalację. Instalując SpyONE, potwierdzasz zamiar legalnego korzystania z tego oprogramowania, tj. Instalujesz SpyONE™ na własnym urządzeniu, urządzenie nieletniego dziecka lub właściciel urządzenia zgadza się na monitorowanie.

Oprogramowanie SpyONE™ zostało stworzone dla rodziców, aby pomóc im nadzorować aktywność online ich dzieci. Korzystanie ze SpyONE ™ jest całkowicie legalne, jeśli:
– jesteś właścicielem urządzenia monitorowanego, a osoba, która go używa, jest w pełni tego świadoma
– monitorujesz urządzenie swojego nieletniego dziecka
Pamiętaj, że jesteś wyłącznie odpowiedzialny za wykorzystanie i niewłaściwe użycie aplikacja SpyONE™. Twoim obowiązkiem jest również określenie, które ujawnienia, powiadomienia lub umowy mogą być konieczne w Twojej jurysdykcji, w odniesieniu do konkretnych faktów i okoliczności, w których chcesz korzystać z SpyONE™. W przypadku jakichkolwiek nierozwiązanych problemów lub pytań dotyczących legalnego korzystania z aplikacji kontroli rodzicielskiej SpyONE™, skontaktuj się ze swoim doradcą prawnym. SpyONE™ nie może udzielać porad prawnych. 

Gdy tylko płatność zostanie zatwierdzona (otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wpłaty), musisz sprawdzić skrzynkę odbiorczą pod kątem wiadomości powitalnej od SpyONE. Upewnij się, że sprawdzisz zarówno foldery Skrzynka odbiorcza, jak i Spam. Wiadomość powitalna zawiera link do osobistego internetowego panelu sterowania (przechowywane danych) i dane logowania. Po prostu kliknij link i zaloguj się do Panelu sterowania, gdzie znajdziesz Kreatora instalacji. Przeprowadzi Cię przez proces instalacji i pomoże skonfigurować nowe urządzenie.

SpyONE to usługa online, a informacje z monitorowanego telefonu będą wyświetlane w Panelu sterowania na koncie klienta. Aplikacja umieszczona jest na serwerze. Po zakupie otrzymają Państwo drogą mailową adres w ofrmie linku do aplikacji.

Jeden plan subskrypcji umożliwia monitorowanie tylko jednego urządzenia. Jeśli chcesz monitorować 2 telefony komórkowe naraz, musisz kupić dwie subskrypcje.

Przeniesienie subskrypcji na inny telefon to koszt 50 zł.

Niestety nie. Aby zainstalować SpyONE™ na dowolnym urządzeniu z Androidem, wymagany jest fizyczny dostęp.

Close Menu
EnglishGermanFrenchItaly

ZADZWOŃ

×
×

Koszyk