Jesteśmy po to by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

O firmie

Nasze placówki

Strefa klienta

Kontakt

Społem Chełm

SP z o.o.
Wszystko, co tu widzisz, jest elastyczny i mobilny w obsłudze.

Społem Chełm Sp z o.o. jest największą siecią handlowo produkcyjną na rynku lokalnym, która może poszczycić się blisko osiemdziesięcioletnią tradycją i wieloma sukcesami. Zatrudnia ponad 170 pracowników i jest jednym z największych pracodawców.  Posiada  długoletnie doświadczenie w dostarczaniu artykułów spożywczych i przemysłowych mieszkańcom Chełma. Nasze placówki oferują produkty najwyższej jakości, oraz zapewniają wysoki poziom obsługi klienta. Dzisiejszy rynek zmienia się w zawrotnym tempie i wciąż stawia nowe wyzwania, a my staramy się dotrzymać kroku.

Jesteśmy po to by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. W tym celu stale udoskonalamy nasze placówki, wzbogacamy ofertę produktów oraz poprawiamy jakość naszej obsługi.

Obecnie posiadamy 14 placówek handlowych GAMA zlokalizowanych na terenie powiatu chełmskiego . Są to sklepy spożywcze oraz spożywczo – przemysłowe, które cieszą się opinią bardzo dobrze zaopatrzonych punktów handlowych w mieście. Prowadzimy sprzedaż usług tj. wynajem obiektów handlowych, gastronomicznych, magazynów i punktów.

Posiadamy własną piekarnię, w której wytwarzane są różne gatunki pieczywa oraz wyroby okolicznościowe na życzenie klienta. Dumą piekarni są tradycyjne chleby bez polepszaczy wypiekane na naturalnych kwasach, oraz z dodatkiem różnorodnych ziaren i nasion. W naszej bogatej ofercie znajduje się też pieczywo dla diabetyków o niskim Indeksie Glikemicznym (IG). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Społem Chełm Sp. z o.o. jest siecią handlową, która łączy tradycję z nowoczesnością. Priorytetem naszym jest dążenie do profesjonalnej obsługi klienta, oferowanie towarów wysokiej jakości, wprowadzanie nowości rynkowych oraz podejmowanie odpowiednich działań marketingowych. W placówkach detalicznych organizowane są akcje promocyjne towarów, degustacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W celu poinformowania klientów systematycznie wydawane są gazetki promocyjno reklamowe z atrakcyjną ofertą towarową i cenową.

Ciągle inwestujemy w podnoszenie swojego wizerunku poprzez dostosowanie sieci sklepów do aktualnych potrzeb rynku.  Wszystkie placówki detaliczne zostały połączone w jeden system informatyczny i zamknięte serwerem głównym w siedzibie firmy.

Mając na uwadze podniesienie poziomu obsługi w naszych sklepach opracowane zostały „Standardy Pracy w sklepie GAMA”. Procedury te systematycznie wprowadzamy w życie. Pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie profesjonalnej obsługi klienta.

Aby być atrakcyjnym dla klientów, mimo istniejącej konkurencji, na bieżąco podejmowane są działania, mające na celu stworzenie przyjaznych placówek handlowych. Po tym jak udało się wyremontować sklepy  GAMA w mieście przyszedł czas na przebudowę pawilonu przy Al. Piłsudskiego 26. Przebudowa pawilonów na Centrum Handlowe odmieniła wygląd całego kwartału miasta. Mamy teraz nowoczesne Centrum Handlowe Gama, które jest naszą wizytówką.

  • Swoje umiejętności #1
  • Swoje umiejętności #2
  • Swoje umiejętności #3
  • Swoje umiejętności #4