SZKOLENIA BHP

SZKOLENIA BHP

Szkolenie BHP jest obowiązkowym szkoleniem dla większości pracowników. Celem szkolenia BHP w głównej mierze jest budowanie świadomości wśród pracowników i kierowników na temat zagrożeń, co przełoży się na pracę w bezpiecznych warunkach, ograniczeniem liczby wypadków oraz ogólne poczucie bezpieczeństwa w pracy. Ważne jest, aby szkolenia BHP przeprowadzać regularnie i terminowo oraz w sposób, który pozwoli osiągnąć założone cele.

SZKOLENIA BHP MOŻEMY PODZIELIĆ NA DWIE GŁÓWNE GRUPY SZKOLEŃ:

SZKOLENIA WSTĘPNE

H&S solutions

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

SZKOLENIA OKRESOWE

H&S solutions

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

E-LERNING

PROFESJONALNE SZKOLENIA I KURSY BHP Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE TWOICH PRACOWNIKÓW

W odpowiedzi na prośby Klientów stworzyliśmy internetowe szkolenia BHP online. Nasza nowa platforma do kursów BHP online jest dostępna 24/7. 

USŁUGI BHP

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BHP: DORADZTWO, SZKOLENIA, AUDYTY

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla wszelkich podmiotów gospodarczych. Obsługujemy pod względem BHP zarówno niewielkie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Nasze wysoko wyspecjalizowane usługi BHP świadczymy zarówno w ramach stałych umów, jak i pojedynczych zleceń.

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

Nasza firma oferuje usługi związane z ochroną i bezpieczeństwem pożarowym oraz BHP. Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę, która podejmie się każdego zadania z zakresu usług ppoż. Świadczone przez nas działania kierujemy do wszystkich firm funkcjonujących na terenie Wrocławia oraz miejscowości ościennych, bez względu na charakter ich działalności.

W ramach usługi PPOŻ oferujemy:

SERWIS

H&S solutions

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

SZKOLENIA

H&S solutions

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

AUDYTY

H&S solutions

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

PRZEGLĄDY

H&S solutions

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

PIERWSZA POMOC

Ratowanie życia i zdrowia wymaga od nas podstawowej wiedzy i umiejętności. Obowiązkiem każdego z nas powinno być ich nabycie. Kurs pierwszej pomocy to szkolenie, które bardzo często systematyzuje i utrwala wiedzę nabytą przy okazji szkoleń bhp, a ponadto uczy umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Uczestnikami naszych kursów mogą być:

KURSY ZAWODOWE

H&S Solutions

Dane kontaktowe

+48 691-806-649