Studio Mebli
PASJA

Meble  to nie tylko praktyczność ale też jakość i styl. Projektując meble kierujemy się ponadprzeciętnym wyczuciem smaku, funkcjonalnością ale przede wszystkim potrzebami klienta.

Projektujemy i wykonujemy meble z PASJĄ

Specjalizujemy się z projektowaniu oraz produkcji mebli kuchennych na wymiar.

Kilka słów o nas - Studio mebli PASJA

Firma powstała w 2001 roku. Do dnia dzisiejszego zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Nasz zespół składa się z ludzi wyszkolonych w zawodzie przez najlepszą szkołę stolarską w Polsce mianowicie Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu.
CECHUJE NAS

Kreatywność i jakość wykonywanych zleceń

Przy projektowaniu mebli kuchennych omawiamy każdy szczegół projektu z naszymi klientami, aby dostarczyć im dokładnie to, czego chcą. Jednocześnie oferujemy i wykonujemy kreatywne i eleganckie pomysły na najpiękniejsze wnętrze. Naszym obowiązkiem jest stworzenie wymarzonych mebli kuchennych, abyś czuł się komfortowo i spokojnie w nowej przestrzeni.
Zaangażowanie
0%
Kreatywność
0%
Profesjonalizm
0%

Ekspert Radzi

Nie masz pomysłu jak zaprojektować swoje wnętrze? Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Z przyjemnością doradzimy i zaproponujemy ciekawe rozwiązania.
POLECAMY RÓWNIEŻ

Szafy i garderoby

Żyjemy w czasach, gdzie wszystko można zabudować w tym także ubrania. Tutaj powstaje koncepcja szafy. Można kupić “szybką” szafę  i za 2 lata wymienić na kolejną nową ­ jest to świetny sposób na trzymanie się światowych trendów. Lub można skorzystać z zabudowy renomowanej marki, która swoją solidnością i niezawodnością systemów przesuwnych cieszy się już ponad 15 lat.

POLECAMY RÓWNIEŻ

Meble łazienkowe

Coraz więcej klientów decyduje się na meble łazienkowe na wymiar. Przy projektowaniu mebli do łazienek staramy się jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, ponieważ te meble pomimo niedużych gabarytów powinny pomieścić wiele drobiazgów, środków czystości czy kosmetyków.
Stawiamy nacisk na materiały, z których wykonane są te meble, gdyż w łazience meble narażone są na dużą wilgotność, a zależy nam, by służyły klientowi jak najdłużej. 

Dane kontaktowe:

Stolarnia:

ul. Liliowa 29, 32-620 Brzeszcze

Ekspozycja stała:

ul. Wypoczynkowa 74 32-626 Zasole (w pasażu sklepu Społem)