POZYCJONOWANIE

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW

SKUTECZNE I BEZPIECZNE POZYCJONOWANIE

W DRODZE NA SZCZYT!

Pozycjonowanie jest procesem polegającym na umieszczeniu, a następnie utrzymaniu strony internetowej na wysokich pozycjach w rankingu wyszukiwarki. Dzięki temu Twoją stronę odwiedzi większa liczba osób, które w przyszłości mogą pozostać Twoimi Klientami.

Najważniejszym elementem w etapie pozycjonowanie jest dobór odpowiednich słów kluczowych. To od ich wyboru w dużej mierze zależy efekt pozycjonowania. Właśnie dlatego dobierane są one na podstawie dokładnej weryfikacji ich skuteczności. Przed podpisaniem umowy dokładnie sprawdzimy Twoją stronę internetową pod kontem SEO.

CO SKŁADA SIĘ NA POZYCJONOWANIE SEO?

WSTĘPNY AUDYT

Prawidłowa diagnoza i rozpoznanie problemów technicznych audytowanego serwisu to podstawa dalszego planowania działań optymalizacyjnych i wyrównania do aktualnych wymogów jakościowych wyszukiwarki.

SOCIAL MEDIA

Aby zwiększyć ruch i zaangażowanie użytkowników, nie może zabraknąć tego jakże ważnego składnika, jakim są media społecznościowe i obecność na mapach, czyli w Google Moja Firma. Marka aktywna w tych kanałach ma przewagę.

OPTYMALIZACJA I COPYWRITING SEO

Większość stron www posiada pewne niedoskonałości techniczne, które utrudniają robotom wyszukiwarki indeksację. Podobnie jest z treściami pisanymi - muszą być przyjazne nie tylko dla użytkownika.

CONTENT MARKETING

Czyli marketing treści - niezmiernie ważny element budowy wizerunku w sieci, a także kierowania do witryny wyłącznie ze sprawdzonych i wartościowych źródeł, na których publikowane są artykuły i wpisy.

JAKOŚCIOWY LINKBULDING

Profil linkowy Twojej domeny to spora część jej wartości w oczach algorytmu Google. Żeby jednak został doceniony, musi być naturalny, zdywersyfikowany i tematyczny. Znamy się na tym iswoim klientom gwarantujemy bezpieczne pozycjonowanie.

ANALITYKA I RAPORTOWANIE

Analiza skuteczności działań, monitoring ruchu i widoczności Twoich kluczowych fraz w SERP oraz kierowanie i rozbudowane raporty wykonania usługi to podstawa w prowadzeniu skutecznych działań pozycjonowanie SEO.

DOBRE BO Z PASJĄ...

…ponieważ znamy rynek i wiemy jakie niebezpieczeństwa czyhają na strony www i domeny w sieci.

Zdajemy sobie sprawę, że powierzając nam swoją stronę www i domenę do obsługi, powierzasz nam także swój wizerunek, markę i renomę. Dlatego w PRESTO MEDIA masz pełną gwarancję odpowiedzialności za działania i bezpieczeństwa tego, co jest tak istotne dla Twojej firmy – a także że każda zainwestowana złotówka będzie pracowała na trwałe i systematycznie rosnące efekty: ruch i Twoją widoczność.

"SEO: HELP EVER, HURT NEVER"

ZACZNIJ OD PROFESJONALNEGO AUDYTU STRONY WWW

Zadaj niezobowiązujące pytanie korzystając z formularza.

Zadzwoń