STRONY WWW

SKLEPY INTERNETOWE

NIE POZWÓL, BY  KLIENCI BEZSKUTECZNIE SZUKALI TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE

Zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową, która stanie się kluczem do sukcesu Twojej firmy

Zaprojektujemy stronę, którą pokochają Twoi klienci

Czyli taką, która przyciągnie uwagę klientów i zwiększy ich zaufanie do Twojej firmy. Taką, za którą nigdy nie będziesz musiał płacić abonamentu, w której każdy znajdzie szybko to, czego szuka. Intuicyjna nawigacja, właściwie wyróżnione zalety i korzyści firmy, ciekawa nieszablonowa grafika i szybkie działanie serwisu – to wszystko sprawi, że Twoja strona osiągnie sukces. Dodatkowo zostanie oparta o system CMS WordPress, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie zarządzać witryną.

JAK DZIAŁAMY

O NIC SIĘ NIE MARTW ZAJMIENY SIĘ WSZYSTKIM

PIERWSZY KONTAKT

Kontaktujemy się z Tobą, przedstawiasz nam swoją wizję strony. Wspólnie ustalamy szczegóły oraz wybieramy adres Państwa nowej domeny.

ROZPOCZĘCIE PRACY

Zdecydowałeś się na współpracę. Składasz zamówienie, my wykupujemy dla Ciebie domenę, którą otrzymujesz od nas GRATIS.

PRZYDZIAŁ ZESPOŁU

Przydzielamy grafika i informatyka, który zajmie się projektem Twojej nowej witryny www i umieszczamy go na serwerze roboczym.

REALIZACJA PROJEKTU

Przygotowujemy profesjonalne teksty, projekt graficzny strony oraz konfigurujemy Twoje skrzynki pocztowe.

RESPONSYWNIE!

Twoja strona będzie wyglądać świetnie na każdym urządzeniu.

W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać firmowej wizytówkę w internecie w postacie strony www. Z rozwojem popularności urządzeń mobilnych  typu tablet i smartfon, zmieniły się wymagania użytkowników, co do obsługi i wygody poruszania się po stronach internetowych. Własnie dlatego nasza  firma od dłuższego czasu oferuje responsywne strony www dostosowane do urządzeń mobilnych.

Technologia RWD to nic innego jak dopasowanie wyglądu i użyteczności strony do wszystkich urządzeń mobilnych takich jak telefony, tablety, a również komputery o niskich rozdzielczościach. W czasie mobilnego internetu warto zadbać o dostępność we wszystkich rodzajach urządzeń. 

strony internetowe kraków

Projektowanie stron www Kraków

CMS WOREDPRESS

Zarządzaj swoją stroną sam!

Nie jesteś informatykiem? Nie szkodzi! CMS WORDPRESS jest zaprojektowany tak, aby największy laik umiał się nim posługiwać. Po krótkim szkoleniu sam wstawisz treści, czy zdjęcia na stronę. Samemu dodasz nawet nowe zakładki do serwisu, to proste! CMS WORDPRESS będziesz mógł obsługiwać z poziomu komputera, tabletu oraz smartfonu. Sprawdź jakie to proste

ZADZWOŃ

661-544-556

Zadzwoń