+48 661 544 556

STRONY WWW

SKLEPY INTERNETOWE

Strona internetowa jest pierwszym kontaktem z potencjalnym klientem. To od Ciebie zależy, w jakim stylu będzie Twoja witryna. My dostosujemy się do Twoich wytycznych bądź jeśli nie masz pomysłu, zaproponujemy optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu. Zadbamy o to by, strona internetowa tworzyła dobry wizerunek Twojej firmy i osoby, gdyż często jest to najważniejszy czynnik decydujący o pozyskaniu klienta w sieci.
Strony www od 999 zł
Panel CMS
Sklepy on-line
Witryny RWD
Strony www od 999 zł
Panel CMS
Sklepy on-line
Witryny RWD

JAK DZIAŁAMY?

O NIC SIĘ NIE MARTW ZAJMIENY SIĘ WSZYSTKIM

RESPONSYWNIE!

RWD

Tekst-akapitu-2.gif

Twoja strona będzie wyglądać świetnie na każdym urządzeniu.

W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać firmowej wizytówkę w internecie w postacie strony www. Z rozwojem popularności urządzeń mobilnych typu tablet i smartfon, zmieniły się wymagania użytkowników, co do obsługi i wygody poruszania się po stronach internetowych. Własnie dlatego nasza firma od dłuższego czasu oferuje responsywne strony www dostosowane do urządzeń mobilnych.

Technologia RWD to nic innego jak dopasowanie wyglądu i użyteczności strony do wszystkich urządzeń mobilnych takich jak telefony, tablety, a również komputery o niskich rozdzielczościach. W czasie mobilnego internetu warto zadbać o dostępność we wszystkich rodzajach urządzeń. 

WORDPRESS

Zarządzaj swoją stroną sam!

Nie jesteś informatykiem? Nie szkodzi! CMS WORDPRESS jest zaprojektowany tak, aby największy laik umiał się nim posługiwać. Po krótkim szkoleniu sam wstawisz treści, czy zdjęcia na stronę. Samemu dodasz nawet nowe zakładki do serwisu, to proste! CMS WORDPRESS będziesz mógł obsługiwać z poziomu komputera, tabletu oraz smartfonu. Sprawdź jakie to proste

CMS

+48 661 544 556

www in

Strona OnePage

Strony One-Page to strony internetowe bez podstron. Wszystkie teksty, obrazki i cały design jaki mają do zaprezentowania światu mieszczą się na jednej podstronie.

799

www Go

Do 6 podstron

Strona wizytówka RWD (responsywna) do 6 podstron + panel administracyjny CMS. Witryna idealna do zaprezentowania swojej firmy oraz oferowanych usług.

899

www Up

Do 12 podstron

Rozbudowana witryna internetowa RWD (responsywna) do 12 podstron + panel administracyjny CMS. Dodatkowo w pakiecie profesjonalny projekt logo oraz wizytówek

1499

999

sklep www

Sklep On-line

Sklep internetowy RWD (responsywny) oparty o system Woocommerce + panel administracyjny. Już dziś rozpocznij sprzedaż swoich produktów w sieci i zdobądź wielu nowych klientów.

1799

Dodatkowe informacje

Dane kontaktowe

+48 661 544 556

Zadzwoń